Flood Unblock (8.x-1.5) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: user
pl: użytkownik

en: Yes
pl: Tak

en: Count
pl: Liczba

en: IP Address
pl: Adres IP

en: Blocked
pl: Zablokowany

en: Account name
pl: Nazwa konta
