Flood Unblock (8.x-1.5) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: user
sk: používateľ

en: Yes
sk: Áno

en: Count
sk: Počet

en: IP Address
sk: IP adresa

en: Blocked
sk: Blokovaný
