Flood Unblock (8.x-2.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: user
lv: lietotājs

en: Yes
lv: Jā

en: Count
lv: Skaits

en: IP Address
lv: IP adrese

en: Blocked
lv: Bloķēts
