Flood Unblock (8.x-2.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: user
vi: người dùng

en: Yes
vi: Có

en: Count
vi: Số lượng

en: IP Address
vi: Địa chỉ IP

en: Blocked
vi: Đã khóa
