Flood Unblock (8.x-2.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: user
gl: usuario/a

en: Yes
gl: Si

en: Count
gl: Contar

en: IP Address
gl: Enderezo IP

en: Blocked
gl: Bloqueado
