Flot (8.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Categories
af: Kategorieë

en: Size
af: Grootte

en: No data
af: Geen data

en: Image
af: Beeld

en: January
af: Januarie

en: February
af: Februarie

en: March
af: Maart

en: May
af: Mei

en: June
af: Junie

en: Color
af: Kleur

en: Libraries
af: Biblioteke
