Flot (8.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (28 entries)

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Categories
bg: Категории

en: Size
bg: Размер

en: No data
bg: Няма данни

en: Image
bg: Снимка

en: Field
bg: Поле

en: Label
bg: Заглавие

en: Top
bg: Връх

en: Format
bg: Формат

en: Points
bg: Точки

en: Year
bg: Година

en: Date format
bg: Формат на датата

en: Bottom
bg: Дъно

en: Count
bg: Брой

en: Month
bg: Месец

en: Day
bg: Ден

en: January
bg: Януари

en: February
bg: Февруари

en: March
bg: Март

en: April
bg: Април

en: May
bg: Май

en: June
bg: Юни

en: Color
bg: Цвят

en: Pressure
bg: Налягане

en: Labels
bg: Етикети

en: Right
bg: Дясно

en: Visitors
bg: Посетителите
