Flot (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (52 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Categories
et: Kategooriad

en: Size
et: Suurus

en: Image
et: Pilt

en: Field
et: Väli

en: Label
et: Nimetus

en: Top
et: Ülesse

en: Format
et: Vorming

en: Points
et: Punktid

en: Year
et: Aasta

en: Date format
et: Kuupäeva vorming

en: Bottom
et: Alumine

en: Count
et: Arv

en: Maximum
et: Maksimum

en: Line
et: Rida

en: Month
et: Kuu

en: Day
et: Päev

en: January
et: jaanuar

en: February
et: veebruar

en: March
et: märts

en: April
et: aprill

en: May
et: Mai

en: June
et: juuni

en: Background color
et: Taustavärv

en: Color
et: Värv

en: Position
et: Asukoht

en: Threshold
et: Piirmäär

en: Function
et: Funktsioon

en: Germany
et: Saksamaa

en: Labels
et: Sildid

en: Denmark
et: Taani

en: Norway
et: Norra

en: Russia
et: Venemaa

en: Sweden
et: Rootsi

en: United Kingdom
et: Suurbritannia

en: United States
et: Ameerika Ühendriigid

en: Hour
et: Tund

en: Granularity
et: Granulaarsus

en: Lines
et: Jooned

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Max
et: Maksimaalne

en: Minimum
et: Miinimum

en: Raw value
et: Toorväärtus

en: Resize
et: Muuda suurust

en: Columns
et: Veerud

en: About
et: Programmist

en: Sum
et: Summa

en: Min
et: Minimaalne

en: Visitors
et: Külastajad

en: Libraries
et: Teegid
