Flot (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (47 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Categories
gl: Categorías

en: Size
gl: Tamaño

en: Image
gl: Imaxe

en: Field
gl: Campo

en: Label
gl: Etiqueta

en: Top
gl: Superior

en: Format
gl: Formato

en: Points
gl: Puntos

en: Year
gl: Ano

en: Date format
gl: Formato de data

en: Bottom
gl: Botón

en: Count
gl: Contar

en: Maximum
gl: Máximo

en: Line
gl: Liña

en: Month
gl: Mes

en: Day
gl: Día

en: January
gl: Xaneiro

en: February
gl: Febreiro

en: March
gl: Marzo

en: April
gl: Abril

en: May
gl: Mai

en: June
gl: Xuño

en: Background color
gl: Cor de fondo

en: Color
gl: Cor

en: Position
gl: Posición

en: Threshold
gl: Umbral

en: Function
gl: Función

en: Germany
gl: Alemaña

en: Denmark
gl: Dinamarca

en: Norway
gl: Noruega

en: Russia
gl: Rusia

en: Sweden
gl: Suecia

en: United Kingdom
gl: Reino Unido

en: United States
gl: Estados Unidos

en: Hour
gl: Hora

en: Granularity
gl: Granularidade

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Minimum
gl: Mínimo

en: Resize
gl: Redimensionar

en: 12 hours
gl: 12 horas

en: About
gl: Información

en: Sum
gl: Suma

en: Point
gl: Punto

en: Visitors
gl: Visitantes
