Flot (8.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (32 entries)

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Categories
gu: શ્રેણીઓ

en: Size
gu: માપ

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Year
gu: વર્ષ

en: Date format
gu: તારીખ બંધારણ

en: Bottom
gu: નીચે

en: Maximum
gu: મહત્તમ

en: Line
gu: લીટી

en: Month
gu: મહિનો

en: Day
gu: દિવસ

en: January
gu: જાન્યુઆરી

en: February
gu: ફેબ્રુઆરી

en: March
gu: માર્ચ

en: April
gu: એપ્રિલ

en: May
gu: મે

en: June
gu: જૂન

en: Background color
gu: પૃષ્ઠભૂમિ રંગ

en: Color
gu: રંગ

en: Germany
gu: જર્મની

en: Russia
gu: રશિયા

en: Sweden
gu: સ્વીડન

en: United Kingdom
gu: યુનાઇટેડ કિંગડમ

en: United States
gu: યુનાઈટેડ સ્ટેટ્સ

en: Hour
gu: કલાક

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Minimum
gu: ન્યુનત્તમ

en: Columns
gu: સ્તંભો

en: About
gu: વિશે
