Flot (8.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (43 entries)

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Categories
hr: Kategorije

en: Size
hr: Veličina

en: No data
hr: Nema podataka

en: Image
hr: Slika

en: Field
hr: Polje

en: Label
hr: Oznaka

en: Format
hr: Oblik

en: Year
hr: Godina

en: Date format
hr: Oblik datuma

en: Bottom
hr: Dno

en: Count
hr: Broj

en: Maximum
hr: Maksimum

en: Line
hr: Redak

en: Month
hr: Mjesec

en: Day
hr: Dan

en: January
hr: siječnja

en: February
hr: veljače

en: March
hr: ožujka

en: April
hr: travnja

en: May
hr: svibnja

en: June
hr: lipnja

en: Background color
hr: Boja pozadine

en: Color
hr: Boja

en: Pressure
hr: Tlak zraka

en: Position
hr: Pozicija

en: Threshold
hr: Prag

en: Function
hr: Funkcija

en: Germany
hr: Njemačka

en: Denmark
hr: Danska

en: Norway
hr: Norveška

en: Russia
hr: Rusija

en: Sweden
hr: Švedska

en: United Kingdom
hr: Ujedinjeno Kraljevstvo

en: United States
hr: SAD

en: Hour
hr: Sat

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Selection
hr: Odabir

en: Resize
hr: Promjeni veličinu

en: About
hr: Opis

en: Visitors
hr: Posjetitelji
