Flot (8.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (34 entries)

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: Size
hy: Չափ

en: Image
hy: Նկար

en: Field
hy: Դաշտ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Top
hy: Վերև

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Year
hy: Տարի

en: Date format
hy: Ամսաթվի ձևաչափը

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Count
hy: քանակ

en: Maximum
hy: Առավելագույն

en: Month
hy: Ամիս

en: Day
hy: Օր

en: January
hy: Հունվար

en: February
hy: Փետրվար

en: March
hy: Մարտ

en: April
hy: Ապրիլ

en: May
hy: Մայիս

en: June
hy: Հունիս

en: Background color
hy: Ֆոնի գույն

en: Color
hy: Գույն

en: Germany
hy: Գերմանիա

en: Denmark
hy: Դանիա

en: Norway
hy: Նորվեգիա

en: Russia
hy: Ռուսաստան

en: Sweden
hy: Շվեդիա

en: United Kingdom
hy: Մեծ Բրիտանիա

en: United States
hy: Միացյալ Նահանգներ

en: Hour
hy: Ժամ

en: Left
hy: Ձախ

en: Minimum
hy: Նվազագույն
