Flot (8.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (41 entries)

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Categories
id: Kategori

en: Size
id: Ukuran

en: Image
id: Gambar

en: Field
id: Bidang

en: Top
id: Atas

en: Year
id: Tahun

en: Date format
id: Format tanggal

en: Bottom
id: Dasar

en: Count
id: Jumlah

en: Maximum
id: Maksimum

en: Line
id: Baris

en: Month
id: Bulan

en: Day
id: Hari

en: January
id: Januari

en: February
id: Februari

en: March
id: Maret

en: May
id: Mei

en: June
id: Juni

en: Background color
id: Warna latar belakang

en: Color
id: Warna

en: Position
id: Posisi

en: Function
id: Fungsi

en: Germany
id: Jerman

en: Norway
id: Norwegia

en: Russia
id: Rusia

en: Sweden
id: Swedia

en: United Kingdom
id: Inggris

en: United States
id: Amerika Serikat

en: Hour
id: Jam

en: Granularity
id: Granuralitas

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: Max
id: Maks

en: Resize
id: Ubah ukuran

en: Columns
id: Kolom

en: About
id: Tentang

en: Sum
id: Jumlah

en: Visitors
id: Para pengunjung

en: Libraries
id: Pustaka
