Flot (8.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (37 entries)

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: Size
ka: ზომა

en: Image
ka: სურათი

en: Field
ka: ველი

en: Label
ka: სათაური

en: Top
ka: ზედა

en: Format
ka: ფორმატი

en: Year
ka: წელი

en: Date format
ka: თარიღის ფორმატი

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Count
ka: რაოდენობა

en: Maximum
ka: მაქსიმუმი

en: Line
ka: ხაზი

en: Month
ka: თვე

en: Day
ka: დღე

en: January
ka: იანვარი

en: February
ka: თებერვალი

en: March
ka: მარტი

en: April
ka: აპრილი

en: May
ka: მაისი

en: June
ka: ივნისი

en: Background color
ka: ფონის ფერი

en: Color
ka: ფერი

en: Position
ka: პოციზია

en: Germany
ka: გერმანია

en: Denmark
ka: დანია

en: Norway
ka: ნორვეგია

en: Russia
ka: რუსეთი

en: Sweden
ka: შვედეთი

en: United Kingdom
ka: გაერთიანებული სამეფო

en: United States
ka: შეერთებული შტატები

en: Hour
ka: საათი

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: Minimum
ka: მინიმუმი
