Flot (8.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (39 entries)

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Categories
km: ប្រភេទ

en: Size
km: ទំហំ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Field
km: វាល

en: Label
km: ស្លាក

en: Top
km: កំពូល

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Year
km: ឆ្នាំ

en: Date format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​​កាល​បរិច្ឆេទ

en: Bottom
km: បាត

en: Count
km: រាប់

en: Maximum
km: អតិបរមា

en: Line
km: ជួរ

en: Month
km: ខែ

en: Day
km: ថ្ងៃ

en: January
km: មករា

en: February
km: កុម្ភៈ

en: March
km: មីនា

en: April
km: មេសា

en: May
km: ឧសភា

en: June
km: មិថុនា

en: Background color
km: ពណ៌​ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ

en: Color
km: ពណ៌

en: Function
km: មុខ​ងារ

en: Germany
km: អាល្លឺម៉ង់

en: Denmark
km: ដាណឺម៉ាក

en: Norway
km: ន័រវែស

en: Russia
km: រុស្ស៊ី

en: Sweden
km: ស៊ុយអែត

en: United Kingdom
km: ចក្រភព​អង់គ្លេស

en: United States
km: សហរដ្ឋអាមេរិក

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Minimum
km: អប្បបរមា

en: Resize
km: ប្ដូរ​ទំហំ

en: About
km: អំពី

en: Visitors
km: អ្នក​ទស្សនា
