Flot (8.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (47 entries)

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Categories
kn: ವರ್ಗಗಳು

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: No data
kn: ಯಾವುದೆ ದತ್ತಾಂಶ ಇಲ್ಲ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Top
kn: ಮೇಲಿನ/ಮೊದಲ

en: Format
kn: ಫಾರ್ಮಾಟ್‍ಗೊಳಿಸು

en: Points
kn: ಬಿಂದುಗಳು

en: Year
kn: ವರ್ಷ

en: Bottom
kn: ಕೆಳ

en: Count
kn: ಲೆಕ್ಕ

en: Bar
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Line
kn: ಸಾಲು

en: Month
kn: ತಿಂಗಳು

en: Day
kn: ದಿನ

en: January
kn: ಜನವರಿ

en: February
kn: ಫೆಬ್ರವರಿ

en: March
kn: ಮಾರ್ಚ್

en: April
kn: ಎಪ್ರಿಲ್

en: May
kn: ಮೇ

en: June
kn: ಜೂನ್

en: Background color
kn: ಹಿನ್ನಲೆ ಬಣ್ಣ

en: Color
kn: ಬಣ್ಣ

en: Position
kn: ಸ್ಥಾನ

en: Function
kn: ಕಾರ್ಯಭಾರ

en: Germany
kn: ಜರ್ಮನಿ

en: Labels
kn: ಲೇಬಲ್‌ಗಳು

en: Denmark
kn: ಡೆನ್ಮಾರ್ಕ

en: Norway
kn: ನಾರ್ವೆ

en: Russia
kn: ರಷ್ಯಾ

en: Sweden
kn: ಸ್ವೀಡನ್

en: United Kingdom
kn: ಯುನೈಟೆಡ್ ಕಿಂಗ್ಡಮ್

en: United States
kn: ಯುನೈಟೆಡ್ ಸ್ಟೇಟ್ಸ್

en: Hour
kn: ಗಂಟೆ

en: Lines
kn: ಸಾಲುಗಳು

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Selection
kn: ಆಯ್ಕೆ

en: Columns
kn: ಕಾಲಂಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: milliseconds
kn: ಮಿಲಿಸೆಕೆಂಡುಗಳು

en: UK
kn: ಯುಕೆ

en: Point
kn: ಬಿಂದು

en: Symbols
kn: ಸಂಜ್ಞೆಗಳು
