Flot (8.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (27 entries)

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Categories
my: အမျိုးအစားများ

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Label
my: အညွန်း

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Format
my: ပုံစံ

en: Year
my: နှစ်

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Count
my: ရေတွက်

en: Maximum
my: အမြင့်ဆုံး

en: Month
my: လ

en: Day
my: ရက်စွဲ

en: January
my: ဇန္နဝါရီလ

en: February
my: ဖေဖော်ဝါရီလ

en: March
my: မတ်လ

en: April
my: ဧပြီလ

en: May
my: မေလ

en: June
my: ဇွန်လ

en: Background color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Color
my: အရောင်

en: Hour
my: နာရီ

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Minimum
my: အနည်းဆုံး

en: About
my: အကြောင်း
