Flot (8.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (18 entries)

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Categories
nn: Kategoriar

en: Image
nn: Bilete

en: Field
nn: Felt

en: Label
nn: Etikett

en: Year
nn: År

en: Date format
nn: Datoformat

en: Month
nn: Månad

en: Day
nn: Dag

en: January
nn: Januar

en: February
nn: Februar

en: March
nn: Mars

en: May
nn: Mai

en: June
nn: Juni

en: Color
nn: Farge

en: Hour
nn: Time

en: 12 hours
nn: 12 timar
