Flot (8.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Categories
os: Категоритæ

en: Size
os: Ас

en: Image
os: Сурæт

en: Field
os: Быдыр

en: Label
os: Нысан

en: Format
os: Формат
