Flot (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (69 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Categories
pl: Kategorie

en: Size
pl: Rozmiar

en: No data
pl: Brak danych

en: Image
pl: Obraz

en: Field
pl: Pole

en: Label
pl: Etykieta

en: Top
pl: Góra strony

en: Points
pl: Punkty

en: Year
pl: Rok

en: Date format
pl: Format daty

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Count
pl: Liczba

en: Maximum
pl: Maksimum

en: Bar
pl: Słupek

en: Line
pl: Linia

en: Month
pl: Miesiąc

en: Day
pl: Dzień

en: January
pl: Styczeń

en: February
pl: Luty

en: March
pl: Marzec

en: April
pl: Kwiecień

en: May
pl: Maj

en: June
pl: Czerwiec

en: Quality
pl: Jakość

en: Background color
pl: Kolor tła

en: Color
pl: Kolor

en: Pressure
pl: Ciśnienie

en: Position
pl: Pozycja

en: Threshold
pl: Próg

en: Function
pl: Funkcja

en: Germany
pl: Niemcy

en: Labels
pl: Etykiety

en: Denmark
pl: Dania

en: Norway
pl: Norwegia

en: Russia
pl: Rosja

en: Sweden
pl: Szwecja

en: United Kingdom
pl: Wielka Brytania

en: United States
pl: Stany Zjednoczone

en: Hour
pl: Godzina

en: Granularity
pl: Precyzja

en: Lines
pl: Linie

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Max
pl: Maksimum

en: Selection
pl: Wybór

en: 3 hours
pl: 3 godziny

en: 6 hours
pl: 6 godzin

en: Raw value
pl: Nieprzetworzona wartość

en: Resize
pl: Zmiana rozmiaru

en: 12 hours
pl: 12 godzin

en: Columns
pl: Kolumny

en: About
pl: O stronie

en: milliseconds
pl: milisekundy

en: Margin
pl: Margines

en: Pie
pl: Kołowy

en: Canvas
pl: Przestrzeń robocza

en: Sum
pl: Suma

en: Legend
pl: Legenda

en: Point
pl: Punkt

en: Min
pl: Minimum

en: Visitors
pl: Odwiedzający

en: Symbols
pl: Symbole

en: Pie chart
pl: Wykres kołowy

en: Libraries
pl: Biblioteki

en: Shadow size
pl: Rozmiar cienia

en: X-axis
pl: Oś X

en: Bars
pl: Bary
