Flot (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (49 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Categories
sk: Kategórie

en: Size
sk: Veľkosť

en: No data
sk: Žiadne dáta

en: Image
sk: Obrázok

en: Field
sk: Pole

en: Label
sk: Označenie

en: Top
sk: Navrch

en: Format
sk: Formát

en: Points
sk: body

en: Year
sk: Rok

en: Date format
sk: Formát dátumu

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Count
sk: Počet

en: Line
sk: Riadok

en: Month
sk: Mesiac

en: Day
sk: Deň

en: January
sk: január

en: February
sk: február

en: March
sk: marec

en: April
sk: apríl

en: May
sk: máj

en: June
sk: jún

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Color
sk: Farba

en: Pressure
sk: Tlak

en: Position
sk: Pozícia

en: Threshold
sk: Hraničná hodnota

en: Function
sk: Funkcia

en: Germany
sk: Nemecko

en: Denmark
sk: Dánsko

en: Norway
sk: Nórsko

en: Russia
sk: Rusko

en: Sweden
sk: Švédsko

en: United Kingdom
sk: Veľká Británia

en: United States
sk: Spojené štáty

en: Hour
sk: Hodina

en: Granularity
sk: Zobraziť v krokoch po

en: Lines
sk: riadky

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: 3 hours
sk: 3 hodiny

en: 6 hours
sk: 6 hodín

en: Resize
sk: Zmeniť veľkosť

en: About
sk: Informácie o

en: Tracking
sk: Sledovanie

en: Min
sk: Minimálne

en: Visitors
sk: Návštevníci
