Flot (8.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Categories
sr: Категорије

en: Size
sr: Величина

en: Label
sr: Ознака

en: Year
sr: Година

en: Date format
sr: Формат датума

en: Bottom
sr: Дно

en: Maximum
sr: Максимално

en: Month
sr: Месец

en: Day
sr: Дан

en: Color
sr: Боја

en: Hour
sr: Сат

en: Granularity
sr: Грануларност

en: Minimum
sr: Минимално
