Flot (8.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (20 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Categories
th: หมวดหมู่

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Format
th: รูปแบบ

en: Year
th: ปี

en: Date format
th: รูปแบบวันที่

en: Count
th: จำนวน

en: Maximum
th: อย่างสูง

en: Month
th: เดือน

en: Day
th: วัน

en: May
th: พ.ค.

en: Color
th: สี

en: Position
th: ตำแหน่ง

en: Hour
th: ชั่วโมง

en: Granularity
th: ความละเอียด

en: Minimum
th: อย่างต่ำ

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Sum
th: ผลรวม
