Flot (8.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (23 entries)

en: Categories
ug: كاتېگورىيىلەر

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Image
ug: سۈرەت

en: Label
ug: بەلگە

en: Top
ug: ئۈستى

en: Year
ug: يىل

en: Date format
ug: ۋاقىت فورماتى

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Count
ug: قېتىم سانى

en: Month
ug: ئاي

en: Day
ug: كۈن

en: January
ug: يانۋار

en: February
ug: فېۋرال

en: March
ug: مارت

en: April
ug: ئاپرېل

en: May
ug: ماي

en: June
ug: ئىيۇن

en: Quality
ug: سۈپىتى

en: Color
ug: رەڭ

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Visitors
ug: زىيارەتچىلەر
