Flot (8.x-1.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Categories
ar: التصنيفات

en: Image
ar: الصورة

en: January
ar: يناير

en: February
ar: فبراير

en: March
ar: مارس

en: April
ar: أبريل

en: May
ar: مايو

en: June
ar: يونيو

en: Germany
ar: ألمانيا

en: Denmark
ar: الدانمارك

en: Norway
ar: النرويج

en: Russia
ar: روسيا

en: Sweden
ar: السويد

en: United Kingdom
ar: المملكة المتحدة

en: United States
ar: الولايات المتحدة الأمريكية

en: Resize
ar: تغيير الحجم

en: About
ar: حول

en: Visitors
ar: الزوار
