Flot (8.x-1.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Categories
cs: Kategorie

en: Image
cs: Obrázek

en: Points
cs: Body

en: January
cs: Leden

en: February
cs: Únor

en: March
cs: Březen

en: April
cs: Duben

en: May
cs: Kvě

en: June
cs: Červen

en: Pressure
cs: Tlak

en: Threshold
cs: Práh

en: Germany
cs: Německo

en: Denmark
cs: Dánsko

en: Norway
cs: Norsko

en: Russia
cs: Rusko

en: Sweden
cs: Švédsko

en: United Kingdom
cs: Spojené království

en: United States
cs: Spojené státy

en: Resize
cs: Změnit velikost

en: About
cs: Popis

en: Tracking
cs: Sledování

en: Visitors
cs: Návštěvníci
