Flot (8.x-1.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (18 entries)

en: Categories
ta: வகைகள்

en: Image
ta: படம்

en: January
ta: ஐனவரி

en: February
ta: பிப்ரவரி

en: March
ta: மார்ச்

en: April
ta: ஏப்ரல்

en: May
ta: மே

en: June
ta: ஜூன்

en: Germany
ta: ஜெர்மனி

en: Denmark
ta: டென்மார்க்

en: Norway
ta: நார்வே

en: Russia
ta: ரஷ்யா

en: Sweden
ta: ஸ்வீடன்

en: United Kingdom
ta: ஐக்கிய இராச்சியம்

en: United States
ta: அமெரிக்க ஐக்கிய நாடுகள்

en: Resize
ta: அளவுமாற்று

en: About
ta: பற்றி

en: Visitors
ta: பார்வையாளர்கள்
