Flot (8.x-1.0-alpha4) - en to ku translation catalogue (17 entries)

en: Categories
ku: هاوپۆلەکان

en: Image
ku: وێنە

en: January
ku: ڕێبەندان

en: February
ku: ڕەشەمێ

en: March
ku: خاکەلێوە

en: April
ku: بانەمەڕ

en: May
ku: جۆزەردان

en: June
ku: پووشپەڕ

en: Germany
ku: ئەلمانیا

en: Denmark
ku: دانمارک

en: Norway
ku: نەرویج

en: Russia
ku: ڕووسیا

en: Sweden
ku: سوید

en: United Kingdom
ku: شانشینی یەکگرتوو

en: United States
ku: وڵاتە یەکگرتووەکان

en: About
ku: دەربارە

en: Visitors
ku: میوانان
