Flot (8.x-1.0-alpha4) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Image
ps: انځور

en: January
ps: جنوري

en: February
ps: فبروري

en: March
ps: مارچ

en: April
ps: اپریل

en: May
ps: مې

en: June
ps: جون

en: Russia
ps: روسيه

en: Sweden
ps: سويډن

en: United Kingdom
ps: انګلستان

en: United States
ps: امريکا متحده ایالات

en: About
ps: په اړه

en: Visitors
ps: ليدونکي

en: Libraries
ps: کتابتونونه
