Flot (8.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Date format
am: የቀን አጻጻፍ

en: Maximum
am: ከፍተኛው

en: Color
am: ቀለም

en: Position
am: ቦታ

en: Granularity
am: አንኳርነት

en: Minimum
am: አነስተኛው
