Flot (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (42 entries)

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Categories
be: Катэгорыі

en: Size
be: Памер

en: No data
be: Няма дадзеных

en: Image
be: Малюнак

en: Field
be: Поле

en: Label
be: Подпіс

en: Top
be: Верх

en: Format
be: Фармат

en: Year
be: Год

en: Date format
be: Фармат даты

en: Bottom
be: Знізу

en: Count
be: Колькасць

en: Maximum
be: Максімум

en: Line
be: Радок

en: Month
be: Месяц

en: Day
be: Дзень

en: January
be: студзень

en: February
be: люты

en: March
be: сакавік

en: April
be: красавік

en: May
be: май

en: June
be: чэрвень

en: Background color
be: Колер фона

en: Color
be: Колер

en: Function
be: Функцыя

en: Germany
be: Германія

en: Denmark
be: Данія

en: Norway
be: Нарвегія

en: Russia
be: Расія

en: Sweden
be: Швецыя

en: United Kingdom
be: Вялікабрытанія

en: United States
be: ЗША

en: Hour
be: Гадзіна

en: Granularity
be: Ступень дэталізацыі

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Minimum
be: Мінімум

en: Resize
be: змена памеру

en: About
be: Аб

en: Visitors
be: Наведвальнiкi
