Flot (8.x-1.0-alpha1) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Date format
br: Furmad deiziad

en: Maximum
br: D'ar muiañ

en: Color
br: Liv

en: Hour
br: eurvezh

en: Minimum
br: Izek

en: About
br: Diwar-benn
