Flot (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (59 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Categories
sv: Kategorier

en: Size
sv: Storlek

en: No data
sv: Ingen data

en: Image
sv: Bild

en: Field
sv: Fält

en: Label
sv: Etikett

en: Top
sv: Överst

en: Points
sv: Poäng

en: Year
sv: År

en: Date format
sv: Datumformat

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Count
sv: Antal

en: Maximum
sv: Största

en: Line
sv: Rad

en: Month
sv: Månad

en: Day
sv: Dag

en: January
sv: januari

en: February
sv: februari

en: March
sv: mars

en: April
sv: april

en: May
sv: maj

en: June
sv: juni

en: Background color
sv: Bakgrundsfärg

en: Color
sv: Färg

en: Pressure
sv: Tryck

en: Threshold
sv: Tröskelvärde

en: Function
sv: Funktion

en: Germany
sv: Tyskland

en: Labels
sv: Etiketter

en: Ajax
sv: AJAX

en: Denmark
sv: Danmark

en: Norway
sv: Norge

en: Russia
sv: Ryssland

en: Sweden
sv: Sverige

en: United Kingdom
sv: Storbritannien

en: United States
sv: Förenta Staterna

en: Hour
sv: Timma

en: Granularity
sv: Noggrannhet

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: 3 hours
sv: 3 timmar

en: 6 hours
sv: 6 timmar

en: Minimum
sv: Lägsta

en: Resize
sv: Ändra storlek

en: 12 hours
sv: 12 timmar

en: Columns
sv: Kolumner

en: About
sv: Om

en: milliseconds
sv: millisekunder

en: Canvas
sv: Duk

en: Sum
sv: Summa

en: Legend
sv: Teckenförklaring

en: Show legend
sv: Visa bildtext

en: Min
sv: minsta

en: Visitors
sv: Besökare

en: Symbols
sv: Symboler

en: Clear selection
sv: Rensa urval

en: Libraries
sv: Bibliotek
