Flot (8.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (38 entries)

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Categories
te: వర్గాలు

en: Size
te: కొలత

en: Image
te: బొమ్మ

en: Field
te: ఖాళీ

en: Label
te: లేబుల్

en: Top
te: పైన

en: Format
te: ఆకృతి

en: Year
te: సంవత్సరం

en: Date format
te: తేదీ ఆకృతి

en: Count
te: లెక్క

en: Maximum
te: గరిష్ఠం

en: Month
te: నెల

en: Day
te: రోజు

en: January
te: జనవరి

en: February
te: ఫిబ్రవరి

en: March
te: మార్చి

en: April
te: ఏప్రిల్

en: May
te: మే

en: June
te: జూన్

en: Color
te: రంగు

en: Position
te: స్థానం

en: Germany
te: జర్మనీ

en: Denmark
te: డెన్మార్క్

en: Norway
te: నార్వే

en: Russia
te: రష్యా

en: Sweden
te: స్వీడన్

en: United Kingdom
te: యునైటెడ్ కింగ్‌డమ్

en: United States
te: అమెరికా సంయుక్త రాష్ట్రాలు

en: Hour
te: గంట

en: Granularity
te: కణికత

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: Minimum
te: కనిష్ఠం

en: About
te: గురించి

en: Sum
te: మొత్తం

en: Visitors
te: సందర్శకులు
