Flow (automation) (1.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (21 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Subject
bg: Тема

en: Confirm
bg: Потвърди

en: Cancel
bg: Отмени

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Enabled
bg: Активиран

en: Edit
bg: Редактирай

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: - None -
bg: - Не -

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Save
bg: Запази

en: View
bg: Прегледай

en: Display
bg: Дисплей

en: Active
bg: Активен

en: Mode
bg: Режим

en: Other
bg: Други

en: Source
bg: Източник
