Flow (automation) (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (22 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Confirm
is: Staðfesta

en: Cancel
is: Hætta við

en: Enable
is: Virkja

en: Disable
is: Afvirkja

en: Enabled
is: Virkt

en: Edit
is: Breyta

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: Save
is: Vista

en: View
is: Skoða

en: Display
is: Sýna

en: ID
is: Kenni

en: Active
is: Virkt

en: Mode
is: Hamur

en: Arguments
is: Rök

en: - Select -
is: - Velja -
