Flow (automation) (1.0.0-alpha3) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: Type
is: Slag

en: Subject
is: Yvirskrift

en: Confirm
is: Vátta

en: Cancel
is: Avlýs

en: Disable
is: Óvirkja

en: Enabled
is: Virkjað

en: Edit
is: Broyt

en: This action cannot be undone.
is: Hendan gerð kann ikki angrast.

en: - None -
is: - Einki -

en: Weight
is: Vekt

en: Settings
is: Setingar

en: Save
is: Goym

en: View
is: Vís

en: Active
is: Virkin

en: Mode
is: Støða

en: Other
is: Annað
