Flow (automation) (1.0.0-alpha3) - en to lo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Active
lo: ກຳລັງໃຊ້ງານ

en: Source
lo: ແຫຼ່ງທີ່ມາ

en: Tasks
lo: ໜ້າວຽກ
