Flow (automation) (1.0.0-alpha8) - en to gl translation catalogue (34 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Subject
gl: Asunto

en: Confirm
gl: Confirmar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Enabled
gl: Activado

en: Edit
gl: Editar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: Save
gl: Gardar

en: View
gl: Ver

en: Display
gl: Visualización

en: Active
gl: Activo

en: Field name
gl: Nome de campo

en: Mode
gl: Modo

en: Method
gl: Método

en: Other
gl: Outro

en: Edit view
gl: Editar vista

en: Arguments
gl: Argumentos

en: Task
gl: Tarefa

en: Do nothing
gl: Non facer nada.

en: Source
gl: Orixe

en: Tasks
gl: Tarefas

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Target
gl: Destino

en: Bundle
gl: Paquete

en: Entity ID
gl: ID da entidade

en: Third party settings
gl: Configuración de terceiros

en: Reference method
gl: Método de referencia
