Flow (automation) (1.0.0-alpha8) - en to mn translation catalogue (19 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Confirm
mn: Баталгаажуулах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Edit
mn: Засварлах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: View
mn: Харах

en: Display
mn: Харуулах

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Field name
mn: Талбарын нэр

en: Mode
mn: Горим
