Flow (automation) (1.0.0-alpha8) - en to sv translation catalogue (40 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: Subject
sv: Ämne

en: Confirm
sv: Bekräfta

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Enable
sv: Aktivera

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Edit
sv: Redigera

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Weight
sv: Vikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Save
sv: Spara

en: View
sv: Visa

en: Display
sv: Visa

en: Active
sv: Aktiv

en: Field name
sv: Fältnamn

en: Mode
sv: Läge

en: Method
sv: Metod

en: Other
sv: Övriga

en: Edit view
sv: Redigera vy

en: Arguments
sv: Argument

en: Cron settings
sv: Inställningar för schemalagd aktiviteter

en: Task
sv: Uppgift

en: Do nothing
sv: Gör ingenting

en: Source
sv: Källa

en: New content
sv: Nytt innehåll

en: Tasks
sv: Uppgifter

en: Source field
sv: Källfält

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Target
sv: Mål

en: Loaded content
sv: Innehåll laddades

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Reference field
sv: Hänvisat fält

en: Entity ID
sv: ID-nummer för objekt

en: Third party settings
sv: Tredjepartsinställningar

en: Reference method
sv: Metod för referens

en: Target entity type
sv: Mål för objektstyp
