Flow (automation) (1.0.0-beta11) - en to sr translation catalogue (24 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Subject
sr: Предмет

en: Confirm
sr: Потврди

en: Cancel
sr: Поништи

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Save
sr: Сачувај

en: View
sr: Преглед

en: Display
sr: Приказ

en: ID
sr: ИД

en: Field name
sr: Назив поља

en: Mode
sr: Режим

en: Bundle
sr: Пакет

en: Third party settings
sr: Остала подешавања

en: Reference method
sr: Метод референцирања

en: Target entity type
sr: Циљни тип ентитета
