Flow (automation) (1.0.0-beta3) - en to es translation catalogue (38 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Type
es: Tipo

en: Subject
es: Asunto

en: Confirm
es: Confirmar

en: Cancel
es: Cancelar

en: Enable
es: Activar

en: Disable
es: Desactivar

en: Enabled
es: Activado

en: Edit
es: Editar

en: This action cannot be undone.
es: Esta acción no se puede deshacer.

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Weight
es: Peso

en: Settings
es: Configuración

en: Save
es: Guardar

en: View
es: Ver

en: Display
es: Presentación

en: Active
es: Activo

en: Field name
es: Nombre del campo

en: Mode
es: Modo

en: Method
es: Método

en: Other
es: Otro(s)

en: Edit view
es: Editar vista

en: Arguments
es: Argumentos

en: Cron settings
es: Configuración de Cron

en: Task
es: Tarea

en: Do nothing
es: No hacer nada

en: Source
es: Origen

en: New content
es: Nuevo contenido

en: Tasks
es: Tareas

en: Source field
es: Campo original

en: - Select -
es: – Seleccionar –

en: Target
es: Destino

en: Bundle
es: Paquete

en: Entity ID
es: ID de entidad

en: Third party settings
es: Configuración de terceros

en: Reference method
es: Método de referencia

en: Target entity type
es: Tipo de entidad destino
