Flow (automation) (1.0.0-beta17) - en to jv translation catalogue (29 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Subject
jv: Subyek

en: Confirm
jv: Konfirmasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Enabled
jv: Urip

en: Edit
jv: Sunting

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Save
jv: Simpen

en: View
jv: Tampilan

en: Display
jv: Tampilan

en: Active
jv: Aktif

en: Never
jv: Ora tahu

en: Roles
jv: Parāgā

en: Field name
jv: Jeneng field

en: Method
jv: Metode

en: Other
jv: Liyané

en: Greater than
jv: Luwih sākā

en: Less than
jv: Kurang sākā

en: Blocked
jv: Ditolak

en: Tasks
jv: Préntah

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: Entity ID
jv: ID Entiti
