Flow2 (8.x-3.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Help
jv: Pitulungan

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Search form
jv: Form panggolèkan

en: Powered by Drupal
jv: Kadigdayaané Drupal

en: Main page content
jv: Kācā utama konten
