Flow2 (8.x-3.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Help
oc: Ajuda

en: Tabs
oc: Onglets

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Search form
oc: Formulari de recèrca

en: Powered by Drupal
oc: Propulsat per Drupal

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala
