Flow2 (8.x-3.1) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Help
it: Aiuto

en: Tabs
it: Schede

en: Skip to main content
it: Salta al contenuto principale

en: Main navigation
it: Navigazione principale

en: Search form
it: Form di ricerca

en: Powered by Drupal
it: Realizzato con Drupal

en: Breadcrumbs
it: Breadcrumb

en: Status messages
it: Messaggi di stato

en: Main page content
it: Contenuto della pagina principale

en: Site branding
it: Branding del sito

en: Primary admin actions
it: Azioni di amministrazione principali

en: User account menu
it: Menu profilo utente
