Flow2 (8.x-3.1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: Search form
nl: Zoekveld

en: Powered by Drupal
nl: Gebouwd met Drupal

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: Site branding
nl: Branding van de website

en: Primary admin actions
nl: Primaire beheeracties

en: User account menu
nl: Gebruikersmenu
