Flow2 (8.x-3.2) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Help
hr: Pomoć

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Search form
hr: Obrazac pretrage

en: Powered by Drupal
hr: Pokreće Drupal

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice
