Flow2 (8.x-3.0) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Help
tr: Yardım

en: Tabs
tr: Sekmeler

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Main navigation
tr: Ana gezinti menüsü

en: Search form
tr: Arama formu

en: Powered by Drupal
tr: Drupal tabanlıdır

en: Status messages
tr: Durum mesajları

en: Main page content
tr: Ana sayfa içeriği

en: Site branding
tr: Site markası

en: Primary admin actions
tr: Birincil yönetici eylemleri

en: User account menu
tr: Kullanıcı hesap menüsü
